HayvanAlsat En son Sorular

serap kaya

Kedi mırıldamasının insan vücuduna etkisi nedir? Kedi mırlamasının insanı stresden arındıran bir etki yaptığı Fransa’da yapılan bir araştırma ile kanıtlanmış. Mırıltı hem kulak yoluyla hem de deriye yakın sinir uçları kanalıyla mutluluk veriyormuş. Kediler 20-140 hz aralığında mırlama titreşimleri yayarlar, bu frekansta ...

admin

Kedim daha önce hiç yıkanmadı, daha dün 2 yaşına girdi. Vücudunda kötü kokulu bir enfeksiyon var. Hem kendisi hem de biz bu durumdan çok rahatsızız. Akan enfeksiyonu temizlemeyi, yıkamayı düşünüyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ne yapabilirim?  

  1. Öncelikle kesinlikle bir veterinere götürün. Veteriner uygun tedaviyi verir yıkanma gerekiyorsa sizi yönlendirir zaten.

    Öncelikle kesinlikle bir veterinere götürün. Veteriner uygun tedaviyi verir yıkanma gerekiyorsa sizi yönlendirir zaten.

    See less
admin

Muhabbet kuşum birkaç gündür yem yemiyor su da içmiyor. Sürekli yere inip uyuyor. Dışkısı da fotoğrafta attığım şekilde. Kuşu aldığım yere gittim. Flora isimli bi yem premiksi verdi. Bir iki damla suluğuna damlattım. İçirmeye çalışıyorum ama ...

  1. Muhabbet Kuşunuz ishal olmuş bunun için sıcaklığı aynı derecede tutun pirinç suyu ya da patates haşlayıp verebilirsiniz. Ekstra olarak ishal ilacı verebilirsiniz. Sulpamezatin ilacı bulursanız iyi olur.

    Muhabbet Kuşunuz ishal olmuş bunun için sıcaklığı aynı derecede tutun pirinç suyu ya da patates haşlayıp verebilirsiniz. Ekstra olarak ishal ilacı verebilirsiniz. Sulpamezatin ilacı bulursanız iyi olur.

    See less